Користь фітболу для грудничка
ПН-ПТ: 10:00-19:00
СБ: 10:00-15:00

У кошику порожньо!

Користь фітболу для грудничка

Користь фітболу для грудничка

2020-06-05 17:45:45   0   1987

Незаперечним є той факт, що гімнастика на фітболі для немовлят має оздоровчий ефект. Масажно-гімнастичні вправи для немовлят з використанням фітболу, що дозволяють зняти гіпертонус м'язів, активно використовуються як частина лікувальної терапії для немовлят. Масаж для немовлят на фітболі дозволяє зняти спазми в м'язах, сприяє спокійному сну та гарного самопочуття дитини.

Згруповані м'язи доставляють дитині чимало неприємних хвилин і приносять дуже хворобливі відчуття. Він погано спить, неохоче прикладається до грудей, часто вередує. Оскільки немовлята абсолютно безпорадні і в усьому покладаються на дорослих, то допомогти їм – святий обов'язок кожного з батьків.

Заняття на фітболі допомагають м'язів всього тіла розслабитися. Вже через кілька занять малюк самостійно намагається дістати ручками до твердої поверхні і пробує встати ніжками на неї. Регулярне виконання простих вправ – погойдувань, допомагає зняти гіпертонус, сприяє зміцненню м'язів і розвитку органів. Використовуючи фітбол, можна зміцнити м'язи черевного преса, спини і таза, ніжок, склепіння стопи, м'язів плечового пояса і ручок.

Викладіть малюка спинкою на фітбол, і, притримуючи за ручки, погойдуйте м'яч вперед-назад. Потримайте дитину за передпліччя, оскільки його зап'ястя та кисті ще не зміцніли і їх тендітні суглоби легко пошкодити. Потім покладіть малюка на животик і знову повторіть покачивающие руху. Виконуючи дану вправу, потримайте малюка за гомілки, оскільки суглоби стоп можна травмувати.

Через кілька занять, після появи впевненості у діях, малюка можна покласти перед м'ячем. На підлозі розташовуються його іграшки, за якими він буде тягнутися в процесі виконання вправ. Для зміцнення м'язів спини програму занять можна урізноманітнити, додавши ще одну вправу. Покладіть дитину на животик і погойдуйте м'яч. Тримаючи маленького атлета за ручки, не поспішаючи піднімайте його верхню частину тіла, відриваючи від м'яча таким чином, щоб таз і ніжки залишалися на поверхні фітболу.

Спробуйте повибрировать рукою, м'яко натискаючи на спинку дитини і злегка притискаючи його до поверхні м'яча. Другою рукою утримуйте м'яч. Легкі вібрації сприймаються внутрішніми органами малюка, відбувається їх стимулювання, збагачення, харчування.

Регулярні заняття на м'ячі допомагають запобігти плоскостопості, клишоногості, сколіозу, розвивають вестибулярний апарат, і, як наслідок, допомагають в керуванні власним тілом, розвивають його спритність, координацію рухів.

 
Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані товари